Orka Homes Hakkında

Orka Homes Edelstaal Şirketler Grubunun bir parçasıdır. Grubumuz Hollanda’da 1981 yılında paslanmaz çelikten mutfak ürünleri imalatı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Sektörde kalıcı başarıların elde edilmesiyle Grubumuz için kesintisiz bir büyüme kaçınılmaz oldu.

Hâlihazırda aralarında Belçika, Almanya, Avusturya, İsviçre, Fransa, İtalya ve Türkiye’nin de bulunduğu 12 ülkede faaliyet gösteren bir şirketler grubuyuz.

Grubumuz İtalya’da bulunan fabrikasında paslanmaz çelikten mutfak malzemeleri üretmekte ve Avrupanın ekseriyetine bunun satışını yapmaktadır.

Grubumuza ait Oteller Zincirinde; İstanbul Sirkeci’de tarihi mekânlara yürüme mesafesinde 4 yıldızlı Orka Royal Otelimize ilaveten önümüzdeki yıllarda yine İstanbul Sultanahmet bölgesinde gerçek bir Osmanlı Sarayından renüve edilen Orka Palace Hotel hizmete açılacaktır. Diğer otellerimizden Orka Sunlife Hotel (5 yıldızlı), Orka Club Hotel (4 yıldız) ve Orka Boutique Hotel Fethiye Ölüdeniz bölgesinde, Orka Orka Lotus Beach Hotel (5 yıldızlı), Orka Nergis Beach Hotel (4 yıldız) ve Orka Nergis Select Hotel Marmaris ve İçmeler’de hizmettedir. 2019 yılında Fethiye Ölüdeniz bölgesinde Orka Cove Hotel hizmete girecektir.

Bunun yanı sıra bölgede tek olma özelliğini taşıyan ve Osmanlı Saraylarından esinlenerek tasarımını gerçekleştirmiş olduğumuz Orka World Theme Park eğlence merkezimiz 2019 yılı içerisinde hizmete açılacaktır.

Grubumuza ait bir diğer şirket olan Orka Homes 1992 yılından beri Ağırlıklı Fethiye Ölüdeniz bölgesinde inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Özellikle yerli ve yabancı misafirlere özgün ve kaliteli villa, apart ve komplekslerin inşa edilmesidir. Çevre dostu bir tasarımla inşa edilen bu yapılar bölgenin doğal dokusuna uygun tarzdadır.

Tarih, orman, deniz, kumsal ve güneşin buluştuğu bu nadide bölgemizde sizleri hayallerinizdeki evle buluşturmayı hedefliyoruz. 90’lı yıllarda giderek popüler bir tatil merkezi olmaya başlayan Fethiye Ölüdeniz’de yerleşmek bir ayrıcalık olacaktır.

1992 yılından beri Orka Homes markası altında yüzlerce özgün tasarımlı, güvenilir ve kaliteli villalar, apartlar ve tatil köyleri inşa ettik. Bölgede alanımızda bir numaraya yükselmiş durumdayız. Her yıl yeni yatırımlarla adeta kendimizle bir yarış içine girdik.

Yapı sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ürünlerimize buna uygun, kaliteli, rahat, güvenilir, çevre dostu ve bütçenize cevap verebilecek tarzda hayat veriyoruz.

  • 12 ülkede faaliyette
  • Paslanmaz çelik mutfak sanayi ve imalatı
  • Otel
  • İnşaat