Kiralama Prosedürü

Eğer satın aldığınız Apart ya da villada sürekli kalma gibi bir düşünceniz yoksa, istediğiniz tarihler için ürününüzü kolaylıkla kiraya vermemizi isteyebilirsiniz. Bu yöntem size ciddi bir gelir sağlatacak ve evin genel giderlerine katkıda bulunacaktır.

Fethiye Ölüdeniz bölgesi yerli ve yabancı tatilcilerin ilgisini toplayan yerlerin başında gelmektedir. Bu özelliğiyle burada mülk sahibi olmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcıların sayısında ciddi bir artışa neden olmaktadır.

Tarihi mekanların çokluğu ve eşsiz doğal güzelliği nedeniyle bölgede yapılaşma belli sınırlar içerisinde tutulmaktadır. Çok katlı binalara izin verilmemektedir. Bu nedenle bölgemizde çok büyük tatil köyleri ve yapılaşma görülmemektedir. Ölüdeniz sahilinde yapılaşma yoktur. Bu özellikler bölgemizi sakin ve huzurlu bir tatil merkezi olmada rakipsiz yapmaktadır.

Eşsiz Ölüdeniz Plajı, nadide yamaç paraşütü merkezlerinde biri olan Babadağ, yemyeşil ormanları ile Fethiye bölgemiz doğasını korumaktadır. Rahatsız edici bir yoğunluğa izin verilmemektedir.

Son 20 yıldır bölgemizde villa inşa ve kiralama sektörü büyümekte ve bağımsız yatırımcılarına büyük imkanlar sağlamaktadır.

Orka markası altında satın aldığınız villa ya da apartı ülke içinde ya da yurt dışında kolaylıkla pazarlayacağımız ilişkilere sahibiz. Yerli yabancı tanınmış büyük tur operatörleriyle yıllardır çalışmaktayız. Villada tatil yapma talebi pazarda son yıllarda oldukça popüler hale gelmiş durumdadır.

Orka Hotels bünyesinde Fethiye, Marmaris ve İstanbul’da faaliyette bulunan 4 ve 5 yıldızlı otellerimizin yıllar içerisinde edindiği ciddi bir misafir potansiyeli bulunmaktadır. Bu da villa ve apartınızı kolaylıkla pazarlamamıza imkan vermektedir. Evinizde konaklayacak tatilcilere Orka Konseptinin imkanlarını da seferber ediyoruz. Otellerimizin havuzlarından, sağlık ve spor merkezlerinden, gün boyu ve akşamları süren eğlencelerinden, değişik damak tadlarına hitap eden restoranlarından ve farklı konseptlerdeki barlarından yararlanabileceklerdir.

Orka Konsepti içeriğinin sunduğu bu imkanlarla yatırımınızdan azami faydalanma imkanı bulacaksınız.