ORKA KONSEPT

Bölgede yüzlerce villa, apart ve kompleksler inşa etmiş ve bunları yerli ve yabancı yatırımcı ve tatilcilerin hizmetine sunmuş olan firmamız Orka Homes, aynı zamanda bölgede sahip olduğu 4 ve 5 yıldızlı tesislerinin imkanlarını da birleştirerek ORKA KONSEPT’ini hayata geçirmiştir. İşimiz evin satışıyla bitmemekte, bilakis bu uzun süreli bir birlikteliğin başlangıcı olmaktadır.

Sizler Orka Homes villa ya da apartlarından bir ürün satın alır almaz bizim sorumluluğumuz başlamaktadır. Sizin ve misafirlerinizin rahat ve huzurlu bir kalış sağlamanız için satış sonrası ekibimiz sizle sürekli bir irtibat halinde olacaktır.

Orka Konsept’imizde yaşlı veya gençler için, eğlenmek ya da dinlenmek isteyenler için, kısacası her yaşa hitab eden bir etkinlik ve hizmet bulabileceksiniz. Orka Homes size sadece havuzlu bir villa önermiyor, sizi Orka Dünyasına davet ediyor.

OTEL VE TATİL KÖYLERİMİZ
BUTİK OTELLERİMİZ
ÖZEL PLAJLARIMIZ
AQUA PARKLARIMIZ

SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZLERİMİZ

Orka Homes ev sahiplerimiz otellerimizdeki Ocean Spa merkezimizin dinlendirici ve yenileştirici etkisini bünyelerinde hissedeceklerdir.
Geleneksel Türk Hamamlarımız, Saunalarımız, Spa ve Wellnes Salonlarımız farklı kültürlerden, farklı amaçlara yönelik pek çok masaj ve cilt bakımı çeşidini profesyonel masör ve masözleri ile hizmete sunmaktadır.

GELENEKSEL TÜRK HAMAMIMIZ
SAUNALARIMIZ
MASAJ SALONLARIMIZ
SPA & WELLNES SALONLARIMIZ

RESTAURANT VE BARLARIMIZ

Unutulmayacak Enfes Tadlar, Özgün Kokteyller ve Ambianslar Geleneksel Türk Mutfağının yanı sıra dünya mutfaklarından (İtalyan, Çin, Fransız vb.) geniş bir yelpazede ürünler sunan açık büfelerimiz, alakart restoranlarımız, güleryüzlü ve temiz bir servis eşliğinde sizlere sunulmaktadır.

ÇİN RESTAURANTIMIZ
İTALYAN RESTAURANTIMIZ
AÇIK BÜFELERİMİZ
KOKTEYL BARLARIMIZ

EĞLENCE VE AKTİVİTELER

Tatili süresince huzurlu bir ortamda dinlenmek, güneşlenmek isteyen misafirlerimize ilaveten doyasıya eğlenmek de isteyen misafirlerimize bu imkanı da sunuyoruz.
Gün içerisinde çocuklarınız Kulüpteki etkinliklere katılıp istediği gibi eğlenirken siz nispeten daha özgür hissedeceksiniz. Her akşam farklı konseptlerdeki programlarımız sizleri eğlencenin doruğuna çıkaracaktır.

AQUA PARKLARIMIZ
KAPALI YÜZME HAVUZLARIMIZ
ÇOCUK KULÜPLERİMİZ
GÖSTERİLER VE ÖZEL ŞOVLARIMIZ