Satın alma süreci

1.adım: Evi Görmek
Burada mülk edinmek isteyen sizler, oldukça çeşitli mevcut ürünlerimiz içerisinden ihtiyaç ve arzularınıza en uygun olanı seçmek için bölgeyi ziyaret etmeye gerek duyacaksınız. İlk planda size ülkemizin bu harikulade bölgesini tanıtacağız. Akdeniz sahilinin bu güzelliğini yakından gördükten sonra sıra sizi ORKA KONSEPT’I ile tanıştırmaya gelecek. Böylelikle bizim kim olduğumuzu anlamış, ürün yelpazemizin çeşitliliğini görmüş ve bunlar içerisinden beklentilerinize cevap verecek olanı seçmiş, ürünün tüm detaylarına öğrenmiş ve ORKA KONSEPT’ in avantajlarını kavramış olacaksınız.

Ziyaret tarihinizi netleştirip bizi bilgilendirdikten size havaalanında karşılayıp, sonra sizi konaklayacağınız 4 veya 5 yıldızlı otelimize götüreceğiz. Otellerimiz görmek istediğiniz ürünlerimizle aynı bölgede bulunmaktadır ve Ölüdeniz sahiline 10 dakika mesafededir. Ziyaretiniz esnasında, dilerseniz Orka Homes’dan hâlihazırda mülk edinmiş ev sahipleriyle tanışıp, onların tecrübelerini ve önerilerini de dinleyebileceksiniz.

2.adım: Mülkü Rezerve Etmek
İhtiyaçlarınıza cevap veren ve benimsediğiniz mülke karar verdiğinizde mülkü rezerve etme hakkına sahip olacaksınız. Mülk ile ilgili tüm konuları ve kaldıysa soru işaretlerini gidermek için 2 haftalık bir süre boyunca mülkü sizing için rezerve etmiş olacağız. Bu süre zarfında kararınız kesinleştiğinde sizle aramızda bir sözleşme hazırlayacağız.

3.adım: Ödeme Seçenekleri
Finansal durumunuzu dikkate alarak sizin için en uygun ödeme şartlarını planlayacağız. Nakit ödemek isteyebilir ya da ev kredisi çekmek isteyebilirsiniz. Durumunuzu bizle paylaştığınızda bu konuda yardımcı olacağız.

Evrakların Tamamlanması
Sözleşme imzalandıktan sonra tüm gerekli resmi evraklar tarafımızdan hazırlanacaktır

4.adım: Sonuçlandırma
Mülkün inşası bitip, hazır olduğunda ve tüm ödemeler yapıldığında mülkün tapusu üzerinize aktarılacaktır. Böylece hem araziye hem de üzerinde inşa edilmiş mülkünüze sahip olacaksınız. Bu teslimat Fethiye Tapu Müdürlüğünde yapılırken toplam bedelin %4’ü emlak alım satım vergisi olarak ödenecektir.

Tebrikler böylece Orka Homes evlerinden istediğinize sahip oldunuz. Artık bu size özel inşa edilmiş bu yapıyı sizin için gerçek bir eve dönüştürme vaktidir.

5.adım: Orka Ailesine Hoşgeldiniz
Artık Orka Konsept’imizin bir parçası oldunuz. Bunun ayrıcalıklarını yukarıdaki Orka Konsept menüsünden ve takım arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.