ORKA REZİDANS

Orka Homes olarak 1992 yılından beri bölgede faaliyetlerimizi artırarak sürdürmekteyiz. Sektördeki kaliteyi ve standartları yükseltme misyonunu da üstlenmiş durumdayız. Her yıl yeni ve çarpıcı ürünler inşa etmekteyiz. 2016 da gerçeğe dönüşecek olan ORKA RESIDENCE ürün yelpazemizde en üst sıralarda yerini alacak olan en yeni ve en büyük projemiz olmuştur.

Orka Residence, zümrüt yeşili çam ormanlarıyla çevrili bir konumda olup muhteşem bir Ovacık ve Babadağ manzarasına sahiptir. İlerde, aşağılarda billur turquaz sularıyla Akdeniz uzanmaktadır. Diğer bir önemli projemiz Orka World bu kompleksimizin hemen yanıbaşında yükselmektedir.

Orka Residence 30 dönümlük bir arazi üzerinde inşa edilmiş olup, bünyesinde bir butik otel, özgün ve lüks tasarımlı özel villa ve apartlar, spa ve spor merkezleri, kapalı havuz, restoran ve barlarıyla oldukça çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bu kompleksimiz yıl boyu açık olacak ve görevlilerimize 7/24 ulaşabileceksiniz.

Sitedeki tüm apart ve villalar standartların üzerinde inşa edilmiş olup lüks tasarımıyla maximum memnuniyet hedeflenmiştir. Triplex villalarımız oldukça geniş bir alan üzerine kurulmuş ve ev sahiplerimizin zevkine göre dizayn edilmiştir. Aynı şekile Apartlarımız da oldukça ferah tasarlanmıştır ve ev sahiplerinin isteği doğrultusunda değişiklikler yapılabilmektedir.

Burada herhangi bir mülk satın almıyorsunuz. Aynı zamanda Orka Homes ailesinin bir ferdi oluyorsunuz.
 

İletişime Geç